image
image

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA
2017 yılının Mart ayında tadilat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte kurulan okul, ilkokul ve ortaokul olarak 2016-2017 eğitim – öğretim yılının Yaz Okulu Konsepti ile (Summer Camp Programme) ilk öğrencilerine kucak açmıştır.

Her öğrencinin özel olduğunun farkında olan ve her öğrencinin gelecek nesillere aktarılan birer canlı kütüphane olduğuna inanan, eğitimci kimliklerden oluşan kurucu komitemiz ülkemizi çağdaş ülkeler düzeyine çıkartmak için üzerine düşeni yapmaktan kaçınmamıştır. Özellikle 15 Temmuz süreci sonrasında ülkemizde tarafsız ve çağdaş eğitim vermenin ve bilim ışığında gelecek kuşaklara yol göstermenin gerekliliği bir kez daha önemle gözlemlenmiştir. Bu bağlamda kurum olarak çıktığımız yolda Cumhuriyetimizin 100. Yılında ulaşabildiğimiz kadar çok gence ulaşıp ülkemizin gelişmesi için gerekli ortam gençlere sunulduğunda onların yapamayacakları bir şey olmadığını kanıtlamak temel prensibimiz olmuştur.

Farklı Özel Öğretim Kurumlarında Farklı ilçelerde Öğretim veren En Eğitim Kurumları Okullaşma hususunda çıkılan yolda eğitim meşalesini Buca Başarı Kampüsünde Yakmış ve Ülkenin Dört bir Yanına taşımak üzere hareket planını yapmıştır.

Eğitim de Profesyonellik

Enkoleji eğitimde her zaman yenilikçi yaklaşımlar göstermektedir.

Butik Sınıflar

Çok kalabalık olmayan sınıf ve okul ortamı ile öğrenci başarısı artırılmaktadır.

Gelişmiş Laboratuvar ve Kütüphaneler

Öğrencilerimizin araştırma ve çalışma yapabilecekleri gelişmiş laboratuvar ve kütüphaneler

Rehberlik Çalışmaları

Öğrenciler ile birerbir yaklaşımlar ile profesyonel rehberlik hizmetleri sunmaktayız.

1500+

Mezun Öğrenci

80K

Öğretim Görevlisi

200+

Sportif Başarılar

275+

Kazanılan Başarılar